Par Mums

Interjers, kas atspoguļo personību.

“Design to Impress” komanda tiecas radīt unikālas mājas, kuras atspoguļo klientu personību un vēlmes, izmantojot modernas tehnoloģijas un mūsdienīgas dizaina idejas.

Mūsu profesionālās komandas pamatā ir uzmanība detaļām un vēlme pēc izcilības. Mēs strādājam sākot no oriģinālās interjera dizaina koncepcijas, kas sniedz iespēju precīzi iedomāties, kā projekts tiks realizēts praksē. Mēs pievēršam lielu uzmanību klientu vēlmēm un vajadzībām, radot skaistumu un harmoniju jūsu mājās.

Par mums

Marija
Ovčaruka

Manā dzīvē skaistums un dizains ir ne tikai profesija, bet arī dzīvesveids. Es esmu Marija, idejiskā iedvesmotāja un “Design to Impress” interjera dizaina studijas dibinātāja. Ar aizrautību un mīlestību esmu veidojusi vairākus dizaina projektus, kuri iepriecina mūsu klientus visā pasaulē.

Esmu absolvējusi arhitektūras klasi un ieguvusi arhitektūras un būvniecības grādu. Savas prasmes un izpratni par interjera dizainu pilnveidoju praksē izcilās Rīgas dizaina studijās. Šī pieredze ir ļāvusi man attīstīt savu radošo redzējumu un izpratni par kvalitatīvu interjera dizainu.

Vairākkārtējo dizaina konkursu laureāts un diplomu ieguvēja, esmu veltījusi savu dzīvi, lai pārvērstu Jūsu sapņus par mājām skaistā realitātē. Seko manam dzīvesveidam Instagram profilā.

Par mums

Nataļja
Haružika

Dzīvojiet dzīvi, pilnu ar krāsu un dizainu! Manā ikdienā iekļauts interjera dizains, ceļojumi un nebeidzama iedvesma no pasaules skaistuma. Kopā ar manu apbrīnojamo komandu no “Design to Impress” mēs pārvēršam sapņus par skaistiem un funkcionāliem interjeriem realitātē!

Esmu absolvējusi Latvijas Universitāti, stažējos dizainā Spānijā, Ukrainā, biju uzaicināta runātāja dažādos pasākumos. Kopš 2016. gada kopā ar savu partneri Mariju Ovčaruku veiksmīgi vadu interjera dizaina studiju un īstenoju sabiedrisko un dzīvojamo telpu interjera dizaina projektus.

Seko maniem ceļojumiem uz pasaules dizaina ekskluzīvajām vietām un ielūkojies mūsu veiksmīgu projektu aizkulisēs manā Instagram profilā. Iedvesmojieties un dalāties savos dizaina sapņos ar mums!

gadu pieredze

Sadarbības partneri

Apmierināti klienti

Aktīvi projekti

+371 291 301 63

    “Design to Impress” komanda tiecas radīt unikālas mājas, kuras atspoguļo klientu personību un vēlmes, izmantojot modernas tehnoloģijas un mūsdienīgas dizaina idejas.