Pakalpojumi

PRIVĀTIEM
KLIENTIEM

Pakalpojums Apraksts
Ekspress plānošana Ātra un efektīva plānošanas risinājuma izveide, ņemot vērā visas jūsu vēlmes un telpas īpatnības. Ideāli piemērots tiem, kas novērtē savu laiku.
Dizainera konsultācija Individuāla tikšanās ar pieredzējušu dizaineri, lai apspriestu jūsu idejas un vajadzības. Mēs palīdzēsim jums noteikt stilu, izvēlēties materiālus un atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem.
Konsultācija pirms pirkuma Profesionāli ieteikumi mēbeļu, dekora un apdares materiālu izvēlei. Mēs palīdzēsim izvairīties no kļūdām un veikt pareizos ieguldījumus jūsu interjerā.
Fasādes dizains Unikāla un pievilcīga fasādes dizaina izstrāde, kas izcels jūsu mājas individualitāti un harmoniski iekļausies apkārtējā vidē.
Vienkāršota renovācija Komplekss pieeja jūsu interjera atjaunošanai ar minimālām laika un līdzekļu izmaksām. Ietver kosmētisko remontu un galveno dekoru elementu atjaunošanu.
Vienkāršs projekts Detalizēta interjera projekta izveide, ieskaitot plānojumu, vizualizāciju un materiālu izvēli. Piemērots patstāvīgai īstenošanai.
Dizaina pilnība Pilnīga projekta atbalsts: no koncepcijas līdz galīgajam dizainam. Mēs pārvaldīsim visus posmus, ieskaitot mēbeļu un dekora iegādi un uzstādīšanu.

KORPORATĪVAJIEM
KLIENTIEM

Pakalpojums Apraksts
Biznesa projekts un B2B Kompleksa komerciālo telpu interjera projektēšana un dizains. Mēs ņemam vērā jūsu biznesa specifiku, radot funkcionālas un stilīgas telpas, kas veicina jūsu uzņēmuma izaugsmi un veiksmīgu darbību.
Projektēšana un nodošana ekspluatācijā Pilns interjera projektēšanas un realizācijas cikls: sākot no koncepcijas līdz objekta nodošanai ekspluatācijā. Mēs uzņemamies visus projekta aspektus, tostarp kvalitātes kontroli un atbilstību normām un standartiem.
Konsultācija pirms pirkuma Individuāla dizaina projekta pielāgošana jūsu telpu īpašajiem apstākļiem. Mēs ņemam vērā visas arhitektoniskās īpatnības un tehniskos ierobežojumus, lai radītu ideālu telpu, kas atbilst jūsu vajadzībām un vēlmēm.

“Design to Impress” komanda tiecas radīt unikālas mājas, kuras atspoguļo klientu personību un vēlmes, izmantojot modernas tehnoloģijas un mūsdienīgas dizaina idejas.