Divistabu dzīvoklis Jūrmalā
Divistabu dzīvoklis jūrmalā

Divistabu dzīvoklis Jūrmalā

Mūsdienīgs interjers melnbaltā stilā; Laipni lūgti mūsdienu dzīvoklī pašā Jūrmalas sirdī, kurā stils un elegance melnbaltajā dizainā rada nepārspējamu atmosfēru. Šis dzīvoklis ir spilgts piemērs stila un estētikas savienojumam. Melnbaltā krāsu gamma piešķir telpai mūsdienīgu raksturu, uzsvēršot katru detaļu ar izsmalcinātu vienkāršību.

Informācija par projektu

PLĀNOJUMS +

Šis ir ideāls plānojuma risinājums vienai personai, apvienojot mājīgumu un funkcionalitāti.

Priekšnams +

Plašs priekšnams ar atvērtu vietu virsdrēbēm un apaviem. Šeit ir izvietots liels skapis, kurā ir iebūvēta unikāla LG tvaika sistēma.

Viesu WC +

Viesu WC ir stilīga, ar bronzas efektu flīzēm un melnu izlieti. Pretī ierīkots liels skapis veļas mašīnai un sadzīves lietām.

Virtuve ar dzīvojamo zonu. +

Mēs izvēlējāmies mūsdienīgu plānojumu - apvienoto dzīvojamo zonu ar virtuvi. Šeit ir viss - maza virtuve ar sadzīves tehniku un vīna skapi, liels ēdamgalds viesu uzņemšanai, ērta dzīvojamā zona ar dīvānu un televizoru. Lielie logi ielaiž dabīgo gaismu, izceļot mūsdienīgo interjeru un palielinot plašas telpas sajūtu. Logus iekārtojam ar koka žalūzijām ar automātisku celšanu, bet tomēr aizkari rada patīkamāku atmosfēru.

Master bloks +

No koridora mēs nonākam guļamistabā ar vannas istabu. Neliels, bet funkcionāls drēbju skapis arī atradis savu vietu. Plaša un gaiša guļamistaba veidota pelēkos toņos. Privātā vannas istaba atrodas aiz milzīga stikla, paplašinot guļamistabas telpu. Vannas istabā ir dušas kabīne ar iebūvētu tvaika sistēmu.

Neskatoties uz nelielo platību, šis dzīvoklis ietver visu nepieciešamo komfortablai dzīvei.

Divistabu dzīvoklis jūrmalā

Galerija

“Design to Impress” komanda tiecas radīt unikālas mājas, kuras atspoguļo klientu personību un vēlmes, izmantojot modernas tehnoloģijas un mūsdienīgas dizaina idejas.